• Gratis verzending  ·  Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden  ·  12.547+ tevreden klanten

  • Nog enkele kilo’s kwijt voor jouw vakantie? Gratis potje WMBC (t.w.v. €29) bij elke bestelling boven €50

    Winkelwagen (0)

    Plus que €1,00 EUR et la livraison est offerte !

    Blogpost

    Moet ik een collageen supplement innemen?

    Amy
    Geschreven door Amy

    Hoi,

    Afgelopen week zat deze email van Esther in mijn mailbox, over de productie van het oh zo belangrijke collageen voor onze huid.

    Ik dacht dat het voor jou interessant zou zijn, daarom beantwoord ik h’m even in een nieuwe longevitypost.

    “Hallo Amy,

    Ik gebruik al lange tijd zowel de Greens Power als de Beauty Essentials. Ik ben vooral heel blij met de positieve effecten voor mijn stoelgang en daardoor ook mijn huid.

    Ik vraag me alleen af of deze producten ook een positief effect hebben op de collageen productie. Kun je me hier meer over vertellen?

    Met vriendelijke groet,

    Esther”

    Dag Esther,

    Bedankt voor jouw reactie en dat je al zo lang een trouwe klant bent!

    Greens Power en Beauty Essentials zijn inderdaad toppers, we hebben veel klanten die ze al jaren gebruiken.

    Sommigen stoppen enkele maanden maar dan merken ze toch dat hun huid slapper wordt, ze slechter slapen of hun haaruitval weer toeneemt…

    Even over jouw vraag dan: collageen is het hoofdbestanddeel van het bindweefsel in de menselijke huid en is verantwoordelijk voor de stevigheid en elasticiteit van onze huid.

    Bij jonge mensen wordt er voldoende collageen aangemaakt om de huid jong, stevig en soepel te houden. Maar vanaf ons 25ste vermindert de natuurlijke productie van collageen, waardoor er overmatig rimpels ontstaan en de huid slapper wordt.

    Collageen bevat vooral de aminozuren proline, glycine en threonine, die een gunstig effect op onze huid hebben. 

    Beauty Essentials levert deze aminozuren ook (plus nog 17 andere aminozuren), dus je bent dan al goed op weg naar een optimale collageen productie.

    Wil je een extra collageensupplement gebruiken (dit kan zeker geen kwaad), raad ik je Beauty Collageen aan.

    Je kan het "puur" drinken (een schepje oplossen in een glas water) of je kan het gemakkelijk verwerken in een smoothie of jouw portie yoghurt bij het ontbijt. Het lost makkelijk op en klontert niet.

    Wat je verder nog kan doen om jouw lichaam te “verplichten” om meer collageen te produceren, is een rose quartz roller te gebruiken.

    De glad geslepen rozenkwarts steen is ideaal om de doorbloeding van het gezicht te stimuleren, helpt de elasticiteit van de huid te verbeteren en zorgt ervoor dat de spieren in het gezicht ontspannen.

    Ik moet je wel zeggen dat een rose quartz roller geen wondermiddel is waarvan je na 2 sessies effect merkt. Zo werkt het niet. Je moet het een paar keer per week trouw blijven doen en dan ga je na enkele weken effect merken.

    Gebruik het in combinatie met Beauty Essentials en dan werk je zowel van binnenuit als aan de buitenkant aan jouw huid.

    Succes verzekerd!

    Groetjes,
    Amy x
    Gratis stappenplan voor een mooie huid, van binnenuit

    Omdat ik heel vaak vragen krijg over huidverzorging, heb ik het (gratis) “Stappenplan voor een mooie huid, van binnenuit” gemaakt. Hierin ontdek je hoe je jouw huid van binnenuit voedt met 100% natuurlijke ingrediënten.

    Stuur mij het stappenplan →